O stredisku

fotka00001

Športovo–rekreačné stredisko Jahodná je obľúbeným oddychovým miestom nachádzajúcim sa vo Volovských vrchoch, ktoré sú najväčšou časťou Slovenského rudohoria a je vzdialená len 15 km od Košíc.

Svojou polohou, ako aj nadmorskou výškou  585 – 705 m n. m.  sa stala prirodzeným centrom zimných a letných aktivít pre Košičanov, ale  aj domácich a zahraničných návštevníkov.

V lete Vám ponúka viac ako 100 km cykloturistických  trás s obľúbenými výletmi na Lajošku, Kojšovu hoľu, Alpinku, Bankov a i..

Od júna 2013 bol otvorený Kolobike park, ktorý zatiaľ ponúka 2 zjazdové trate3 kolobežkovo-cyklistické trate a pump track. Výstavba ďalších tratí je plánovaná v nasledujúcej sezónne. K dispozícii sú 2 vleky, ako aj požičovňa kolobežiek (horské a krosové), bicyklov (detské, horské a DH), ako aj horských elektrobicyklov.

V zime sú pre Vás pripravené 3 zjazdové trate, 6 vlekov, lyžiarska a snowboardová škola, klzisko, požičovňa a servis lyží, snowboardov a korčúľ.

Celoročne Vám ponúkame kvalitné gastronomické špeciality v našej reštaurácii a čajovni, disponujeme 120 lôžkami v 2 až 4 posteľových izbách a apartmánoch, kongresovou miestnosťou a relaxačným centrom vrátane bazénu.